Нічний крем для обличчя «Оновлення» з технологією Protinol, 50 мл 1387113

Код товара: 1387113
Есть в наличии
350.00 грн.    189.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i5369481-nichniy-krem-dlya-oblichchya-onovlennya-z-tehnologiyeyu-protinol-50-ml-1387113.html
Заказать в 1 клик

БІЛЬШ ГЛАДЕНЬКА ТА ПРУЖНА ШКІРА ВЖЕ ЧЕРЕЗ 2 ДНІ*

PROTINOL - перша у світі** амінокислота, яка відновлює «дитячий» колаген ІІІ типу. Protinol відновлює «дитячий» каркас із колагену III типу і активує вироблення колагену I типу. Разом вони створюють матрицю, яка виштовхує зморшки зсередини і відновлює пружність.

ДЛЯ ЧОГО PROTINOL У КРЕМАХ ДЛЯ КОЖНОГО ВІКУ?

"Оновлений склад з сироваткою Protinol перетворює використання крему у справжнє задоволення. Сліди від подушки і нерівний тон шкіри у минулому, відтепер можна дозволити собі трохи більше часу на сонці. Завдяки формулі, направленій на створення колагенового каркасу, Protinol додав крему нові можливості – протидіяти віковим змінам шкіри і забезпечувати швидке відновлення пружності шкіри."

Тетяна Чернишова, лікар дерматолог-косметолог, кандидат медичних наук

Нічний крем для обличчя «Оновлення» з технологією Protinol має нову розкішну текстуру і аромат. Нова формула з Protinol активно відновлює шкіру, завдяки подвійній силі колагену***. Цей крем забезпечує основний догляд за шкірою протягом ночі – тоді, коли вона найбільш сприйнятлива до впливу корисних речовин. Нічний крем має відповідати твоєму типу шкіри і віку. 9 із 10 жінок погодились, що їх шкіра виглядає більш щільною та сяючою вже через 2 дні.*