Нічний крем для обличчя «Клітинне відродження. Моделювання контурів обличчя» (2 мл)22978

Код товара: 22978
Есть в наличии
25.00 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i5276487-nichniy-krem-dlya-oblichchya-klitinne-vidrodzhennya-modelyuvannya-konturiv-oblichchya-2-ml22978.html
Заказать в 1 клик

Виглядай та почувай себе чудово з відновленою шкірою! Засоби лінії Anew «Клітинне відродження»розроблені, щоб підтримати те, чого зріла шкіра потребує найбільше: зволоженість, еластичність, пружність. Створені спеціально для догляду за шкірою 55+.


Нічний крем ефективно дбає про шкіру і допомогає зміцнити її протягом ночі. Уже після першого застосування* надає миттєве відчуття зволоженості та відновлення шкіри. При регулярному застосуванні шкіра виглядає більш щільною та пружною. Через 2 тижні застосування* 91 % жінок підтвердили відчуття та вигляд більш пружної шкіри.

ПЕРЕВАГИ
✔ Дерматологічно протестований
✔ Підходить для всіх типів шкіри 55+

ЗАСТОСУВАННЯ
1. Щовечора наносити крем на очищенну шкіру обличчя та шиї. Якщо виникає відчуття легкого пощипування, наносити засіб через 15 хвилин після очищення шкіри або застосовувати рідше, поки шкіра не звикне.
Уникати потрапляння в очі.
2. У разі потрапляння в очі ретельно промити їх водою. При появі подразнення припинити використання засобу. Якщо подразнення не проходить, звернутися до лікаря. Зберігати засіб в недоступному для дітей місці.
3. Використовувати сонцезахисні засоби і обмежити перебування на сонці під час застосування крему і тиждень після закінчення його використання. Засіб місить альфа-гідроксикислоту, яка може підвищити чутливість шкіри до сонячного випромінювання і ймовірність виникнення сонечних опіків.

КРАЇНА-ВИРОБНИК
Польща