Парфумна вода Avon Life для Неї (50 мл)11865

Код товара: 11865
Есть в наличии
670.00 грн.    499.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4924253-parfumna-voda-avon-life-dlya-ne-50-ml11865.html
Заказать в 1 клик

Жіноча парфумна вода Avon LIFE – новий аромат, створений всесвітньо відомим дизайнером Kenzo Takada (Кензо Такада) у тандемі з легендарним парфумером Alberto Morillas (Альберто Морільяс) ексклюзивно для Avon. Цей аромат – квінтесенція почуття радості. Кожна нота аромату ретельно підібрана в цілісну піраміду, створюючи незабутній чуттєвий шлейф. До композиції відібрані тільки високоякісні інгредієнти, які підкреслюють цінність аромату.

ТИП
Квітково-деревний аромат

ПІРАМІДА
Верхні ноти: водяна лілія, білий чай, червоне яблуко
Ноти серця: фіалка, біла півонія, сакура
Базові ноти: ірис, амбретта (абельмош мускатний), пачулі

✔ Білий чай Natureprint® збирають у гірських провінціях Китаю усього кілька днів на рік і саме з першого тендітного листя і ще нерозкритих бутонів. Білий чай додає аромату енергії та іскристі цитрусові відтінки, які захоплюють почуття і залишають незабутнє враження.
✔ Фіалка має чуттєве солодке звучання, яке робить аромат Avon LIFE багатогранним. Вирощена на полях Єгипту і французького Грасса, ця делікатна квітка збирається протягом перших двох періодів врожаю, щоб отримати найбільш красивий запах, і високо цінується своїм листям, яке дистилюють у витончену ароматичну олію.
✔ Ірис втілює нескінченну елегантність. Родом з Китаю і тісно пов'язаний з Флоренцією й Італією, він відомий своїм шляхетним звучанням. Теплі квітково-деревні ноти ірису огортають шкіру розкішною і стійкою аурою.
✔ Водяна лілія, тендітна і солодка, витончено поєднується з іншими верхніми нотами і вносить радісну свіжість до жіночого аромату Avon LIFE.
✔ Пачулі втілює таємничість і багатство. Майстерно поєднуючись з іншими інгредієнтами, нота пачулі забезпечує стійку базу для парфумної води і надає тонку чуттєвість.
✔ Амбретта (абельмош мускатний, мускатні зерна) має м'який запах, який підвищує якість парфумної води і продовжує її стійкість.

ЗАСТОСУВАННЯ
Наносити на точки пульсу.
Аромат легкозаймистий. Тримати подалі від джерел вогню та тепла та недоступних для дітей місцях.

КРАЇНА-ВИРОБНИК
Польща