Сайт временно недоступен.

Засіб для миттєвого оновлення шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл)19384

Код товара: 19384
Есть в наличии
200.00 грн.    109.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4917970-zasib-dlya-mittyevogo-onovlennya-shkiri-navkolo-ochey-klitinne-vidrodzhennya-15-ml19384.html
Заказать в 1 клик

Засіб для шкіри навколо очей з лінії Anew «Клітинне відродження» створений для ефективного догляду з шкірою від 55 років. Засіб миттєво оновлює шкіру, а ефект триває до 8 годин*. Він візуально зменшує прояви зморщок, зменшує набряки та темні кола. Гелева текстура легко наноситься і швидко вбирається. Лише декілька секунд* — і жодних набряків та зморщок під очима! 

ЗАСТОСУВАННЯ
Крок 1. Нанести невелику кількість засобу на ретельно очищену шкіру.
Крок 2. Обережно розподілити тонким шаром під оком від внутрішнього до зовнішнього кута.
Крок 3. Насолоджуйся ефектом уже за кілька секунд.
ПОРАДИ
Слід не змінювати міміку обличчя протягом 1-2 хвилин до абсолютного висихання гелю. Засіб має утворити тонкий і невидимий шар. Якщо з'являється білий шар, слід наносити меншу кількість засобу.
У людей з особливо чутливою шкірою при використанні засобу можлива поява почуття легкого дискомфорту на шкірі або відчуття легкого поколювання.Уникати потрапляння в очі. Якщо засіб потрапив в очі, ретельно промити їх водою. Якщо подразнення не проходить, звернутися до лікаря. Використовувати лише за призначенням. Не наносити на пошкоджену або подразнену шкіру.

КРАЇНА-ВИРОБНИК
Польща