Крем для губ та шкіри навколо очей «Клітинне відродження» (15 мл)21299

Код товара: 21299
Есть в наличии
200.00 грн.    109.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4917968-krem-dlya-gub-ta-shkiri-navkolo-ochey-klitinne-vidrodzhennya-15-ml21299.html
Заказать в 1 клик

Виглядай та почувай себе чудово з відновленою шкірою! Засоби лінії Anew «Клітинне відродження»розроблені, щоб підтримати те, чого зріла шкіра потребує найбільше: зволоженість, еластичність, пружність. Створені спеціально для догляду за шкірою 55+.


Крем для губ та шкіри навколо очей має миттєвий ефект: одразу після нанесення шкіра навколо очей виглядає оновленою, а контур губ більш чітким та насиченим. При постійному використанні крем покращує контур губ та об'єм. Через 1 день 99%* жінок відзначили, що губи виглядали та відчували себе більш м'якими та більш гладенькими**. Через 1 тиждень 88% жінок відзначили, що помітність ліній та зморщок навколо очей іскоротилась**.

ПЕРЕВАГИ
Дерматологічно протестований.
Підходить для всіх типів шкіри 55+.

ЗАСТОСУВАННЯ
Щодня вранці і ввечері наносити крем на шкіру навколо очей за допомогою закругленого кінця аплікатора до повного вбирання. За допомогою плаского кінця аплікатора наносити крем на шкіру навколо губ. Витирати аплікатор сухою тканиною після кожного використання і зберігати його в пластиковому контейнері.
Щовечора наносити крем на очищенну шкіру обличчя та шиї. Якщо виникає відчуття легкого пощипування, наносити засіб через 15 хвилин після очищення шкіри або застосовувати рідше, поки шкіра не звикне.
Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі ретельно промити їх водою. При появі подразнення припинити використання засобу.
КРАЇНА-ВИРОБНИК
Польща