Нічний комплексний догляд для обличчя «Омолодження. Безперервний ефект» (30 мл)72392

Код товара: 72392
Есть в наличии
600.00 грн.    379.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4917962-nichniy-kompleksniy-doglyad-dlya-oblichchya-omolodzhennya-bezperervniy-efekt-30-ml72392.html
Заказать в 1 клик

Переворот в омолодженні — нічний крем «Омолодження. Безперервний ефект» для молодого вигляду шкіри! Це перша в Avon система з двох зволожувальних засобів, які ти чергуєш між собою, щоб отримати значні результати у боротьбі з віковими змінами шкіри, зменшити вираженіть навіть глибоких зморщок і слідів пігментації, надати шкірі пружності й сяйва. 


ЯК ДІЄ
Подвійна формула стимулює вироблення колагену і запускає процес омолодження клітин шкіри. Завдяки постійній зміні активних компонентів в правильній концентрації шкіра не звикає до засобу, тож крем працює постійно, поки ти ним користуєшся.
Комплекс Glyco+ (Гліко+) з АНА-кислотами вирівнює текстуру шкіри, інтенсивно зволожує і розгладжує шкіру Комплекс SuperRetinol (СуперРетинол) підвищує пружність шкіри і розгладжує зморшки.

ДЛЯ КОГО ПІДІЙДЕ
Використовуй цей нічний крем для посиленого антивікового догляду за шкірою у віці 45+.

ПЕРЕВАГИ
✔ Клінічно доведено, що засіб зменшує прояви старіння: місяць за місяцем навіть через рік*.
✔ 85% жінок підтвердили, що ступінь вираженості глибоких зморщок скорочується**.

ЗАСТОСУВАННЯ
Загальна схема
Перші 7 днів — використовуй нічний крем 1 з комплексом Glyco+ (Гліко+), щоб очистити, наситити та підготувати шкіру обличчя.
Наступні 7 днів — використовуй нічний крем 2 з комплексом SuperRetinol (СуперРетинол), щоб зменшити вираженість видимих ознак старіння шкіри.
Надалі продовжуй міняти креми щотижня.

Як наносити
Увечері нанести 2-3 краплі засобу на попередньо очищену і суху шкіру обличчя круговими рухами. Після нанесення засобу можлива поява відчуття легкого поколювання на шкірі.
Якщо поколювання стає неприємним, використовуй крем рідше, через 1-2 дні, поки шкіра не звикне. Потім доведи використання до кожного дня.
Особливості
Якщо крем завершиться до закінчення семи днів, рекомендується довикориситати другий крем перш ніж починати нову баночку.
Використовуй зволожувальний сонцезахисний денний крем в період застосування цього нічного крему. Засіб містить альфа-гідрокислоту, яка може підвищувати чутливість шкіри до сонячного випромінювання.
Використовуй тільки за призначенням. Уникай контакту з очима. Якщо засіб потрапив у очі, ретельно промий їх водою. Тримай у недоступних для дітей місцях.

КРАЇНА-ВИРОБНИК
Польща