Набір для видалення волосся на обличчі «Бездоганна гладкість»: воскові смужки (20 шт.) + вологі серветки з олією пінника лугового (2 шт.)15484

Код товара: 15484
Есть в наличии
200.00 грн.    99.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4731218-nabir-dlya-vidalennya-volossya-na-oblichchi-bezdoganna-gladkist-voskovi-smuzhki-20-sht-vologi-servetki-z-oliyeyu-pinnika-lugovogo-2-sht15484.html
Заказать в 1 клик

Воскові смужки для швидкої депіляції і відмінного ефекту. До складу набору входять 20 воскових смужок, які ретельно видаляють зайві волосини, і 2 вологі серветки, що заспокоять шкіру після депіляції. 


ЗАСТОСУВАННЯ
- Процедура робиться на очищеній сухій шкірі.
- Розігрій воскові смужки, розтираючи їх у долонях протягом декількох секунд. Роз'єднай смужки таким чином, щоб віск залишився на кожній з них.
- Приклади смужку з воском до шкіри у напрямку росту волосся та щільно притисни. Зафіксуй шкіру однією рукою, а іншою видали смужку одним різким рухом у напрямку проти росту волосся.
- Після промий шкіру водою і видали залишки воску вологою серветкою з набору.
- Щоб уникнути подразнення, не слід проводити повторну процедуру на одній і тій самій ділянці шкіри протягом 24 годин. Використовуй не більше однієї смужки на процедуру і не пізніше, ніж за 8 годин до виходу на сонце або відвідування солярію.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Використання воскових смужок має ряд обмежень. Уважно прочитай інструкцію перед використанням.
Не рекомендовано використовувати воскові смужки людям, що страждають на цукровий діабет або поганий кровообіг, людям похилого віку, людям з в'ялою шкірою, під час вагітності, при варикозному розширенні вен, наявності родимок і бородавок.
Не використовувати продукт, якщо приймаєте всередину ретеноїди, використовуєте зовнішньо засоби з фруктовими (АНА, BHA) кислотами і вітаміном С. Не використовувати на подразненій, пошкодженій, запаленій шкірі або шкірі з сонячними опіками. Уникайте контакту з очима. Тільки для зовнішнього використання. Тримати в недоступних для дітей місцях.
Виготовлено в Іспанії.