Маска для обличчя «Сплеш-догляд. Заряд енергії» (125 мл) 25581

Код товара: 25581
Есть в наличии
200.00 грн.    109.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4314915-maska-dlya-oblichchya-splesh-doglyad-zaryad-energi-125-ml-25581.html
Заказать в 1 клик

Оціни всі переваги маски всього за 15 секунд! Завдяки миттєвій дії антиоксидантів, фруктових кислот, протеїнів шовку і вітаміну В-5 маска дарує шкірі енергію, сяйво і свіжість. Її секрет - у концентрованій формулі та надзвичайній дії інгредієнтів.

Рідкі маски вперше з'явилися в Кореї і швидко завоювали ринок, оскілбки миттєво проникають в шкіру, роблячи її свіжою, сяючою за рахунок високої концентрації активних інгредієнтів. Сплеш-маски - це справжній прорив у косметології. Дарує енергію, сяйво і свіжість за 15 секунд.

ЗАСТОСУВАННЯ: Наносити на очищену шкіру. Нанести невелику кількість засобу (5 капель) на долоню та м'якими поплескувальними рухами розподілити по шкірі обличчя і шиї. Дати шкірі підсохнути. Потім нанести зволожувальний крем.

Якщо маска використовується зранку, то потім нанести крем із сонцезахисним фактором. Маска містить альфа-гідрокислоту, яка може підвищувати чутливість шкіри до сонячного випромінювання та збільшувати можливість виникнення сонячних опіків. Застосовувати лише за призначенням. Уникати контакту з очима. Якщо засіб потрапив у очі, ретельно промити їх водою.

Виготовлено в Польщі.