Набір засобів з догляду за шкірою обличчя для віку 45+ «Омолодження. Мульти-догляд»91642

Код товара: 91642
Есть в наличии
310.00 грн.    249.00 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4213272-nabir-zasobiv-z-doglyadu-za-shkiroyu-oblichchya-dlya-viku-45-omolodzhennya-multi-doglyad91642.html
Заказать в 1 клик

Не потрібно вибирати між розкішшю і результатом - один набір засобів для мульти-догляду за шкірою!Засоби лінії «Омолодження. Мульти-догляд» містять широко відомий екстракт тіліакори, покращують зовнішній вигляд шкіри з різними ознаками старіння. Всього 3 простих кроки:

Крок 1: ОчищенняОчищувальна вода для обличчя «Очищення» 3-в-1, 50 мл.

Очищує, тонізує і видаляє макіяж. ЗАСТОСУВАННЯ: нанеси засіб на ватний тампон і легкими масажними рухами протри ним шкіру обличчя та шиї. Не потребує змивання. Використовуй вранці та ввечері.

Крок 2: ЗволоженняДенний крем для обличчя «Омолодження, 15 мл.

Мульти-догляд» SPF 25. Формула засобу допомагає відновити пошкоджені клітини шкіри.* Вже після одного дня застосування надає сяючий і більш молодий вигляд шкірі. Через 2 тижні використання зменшується вираженість глибоких зморщок, шкіра стає більш пружною.** Через 4 тижні використання покращується контур обличчя.** ЗАСТОСУВАННЯ: щоранку наносити крем розгладжувальними рухами на суху, попередньо очищену шкіру обличчя та шиї.

Нічний крем для обличчя «Омолодження. Мульти-догляд», 15 мл.

Формула засобу допомагає відновити пошкоджені клітини шкіри.* Після однієї ночі застосування шкіра виглядає більш пружною. Через 2 тижні використання зменшується вираженість глибоких зморшок.*** Через 4 тижні використання покращується контур обличчя.***ЗАСТОСУВАННЯ: щовечора наносити крем розгладжувальними рухами на суху, попередньо очищену шкіру обличчя та шиї. Можлива поява відчуття легкого поколювання, в цьому випадку наносити засіб через 15 хвилин після очищення шкіри або застосовувати його рідше, поки шкіра не звикне.

Крок 3: Догляд за шкірою навколо очейCистема для шкіри навколо очей «Омолодження. Мульти-догляд»: крем і бальзам, 15 мл. При використанні засобу зменшуються різні ознаки старіння шкіри навколо очей. ЗАСТОСУВАННЯ: кожен ранок і вечір наносити крем на верхню повіку, область під очима та зону «гусячих лапок». Щовечора після нанесення крему наносити бальзам на область під очима і область «гусячих лапок».

Виготовлено в Польщі.