Охолоджувальна маска для обличчя з екстрактом насіння гімалайської моринги «Тонізуюча гармонія» 60600

Код товара: 60600
Есть в наличии
95.00 грн.    49.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i4066622-oholodzhuvalna-maska-dlya-oblichchya-z-ekstraktom-nasinnya-gimalaysko-moringi-tonizuyucha-garmoniya-60600.html
Заказать в 1 клик

Засоби лінії «Тонізуюча гармонія» з екстрактом насіння моринги огорнуть твою шкіру приємною свіжістю та прохолодою завдяки вмісту олії м’яти перцевої. Маска для обличчя тонізує втомлену шкіру, має охолоджувальну і освіжаючу дію.

Дерево моринга, також відоме як «дерево життя», росте в Гімалайських горах Північної Індії. Його косметичні та лікарські властивості відомі здавна. Особливу роль у косметології відіграє насіння моринги. Воно має широкий спектр дії: зволожує, відновлює, живить, заспокоює шкіру, сприяє

сповільненню вікових процесів.

ЗАСТОСУВАННЯ: Нанеси товстий шар маски на очищену шкіру обличчя. Розслабся на 10 хвилин і м'яко вдихай освіжаючий аромат евкаліпта, листя м'яти та ванільних нот – натхнення Гімалайських гір. Потім видали маску за допомогою серветки, ополосни шкіру водою і нанасие денний або нічний крем. Можна використовувати 1-2 рази на тиждень.

Застереження при використанні: Уникати контакту маски з очима. Якщо засіб потрапив в очі, ретельно промити їх великою кількістю води. Якщо з'явилося подразнення, припинити використання засобу. Якщо подразнення не проходить, звернутися до лікаря.

Виготовлено в Росії.