Нічна маска для обличчя «Інтенсивне зволоження», 50 мл

Код товара: 2777494
Есть в наличии
260.00 грн.    149.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i2777494-nichna-maska-dlya-oblichchya-intensivne-zvolozhennya-50-ml.html
Заказать в 1 клик

Натхненні кращими дерматологічними стандартами з відновлення водного балансу шкіри вчені створили нічну маску для обличчя «Інтенсивне зволоження»**.

Легка маска для обличчя сприяє зміцненню водного бар'єру шкіри до 51% одразу після застосування*** і продовжує працювати всю ніч, коли шкіра найбільш сприйнятлива до впливу корисних речовий. Уранці шкіра виглядає сповненою життєвих сил, більш м'якою, чудово зволоженою та більш молодою*. Діючи протягом всієї ночі, засіб покращує зовнішній вигляд шкіри, підвищується її пружність та еластичність, зморшки стають менш помітними*.
Маска містить інкапсульовану гіалуронову кислоту, масло ши і кераміди рослинного походження, що сприяє інтенсивному оновленню шкіри. Одразу після нанесення маски шкіра виглядає більш свіжою та м'якою. При регулярному використанні ти помітиш, що шкіра стає менш вразливою до ознак старіння*. Клінічні дослідження показали збільшення зволоженості шкіри в 3 рази одразу після нанесення маски та її пролонговану зволожувальну дію до 48 годин після нанесення.

  • Протестована дерматологами
  • Підходить для всіх типів шкіри
  • Підходить для чутливу шкіри

ЗАСТОСУВАННЯ: Ввечері рівномірно нанести легкими масажними рухами на очищену шкіру обличчя до повного вбирання. Не змивати. Можна наносити після або замість нічного крему за 30-60 хвилин до сну для більш інтенсивного зволоження шкіри. Використовувати 3 рази на тиждень або за необхідністю.

*на основі дослідження споживчого сприйняття № 13-114 за участі 159 жінок
**результати дії маски не порівнюють з результатами дерматологічних процедур
***на основі клінічного дослідження № APTC264813 за участі 20 осіб