2-в-1 бронзер і хайлайтер «Скульптуруюча пудра», 10 г

Код товара: 74207
Есть в наличии
200.00 грн.    139.00 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i2736805-2-v-1-bronzer-i-haylayter-skulpturuyucha-pudra-10-g.html
Заказать в 1 клик

Контуринг - це швидко і просто з допомогою пудри 2-в-1!

Зробити рельєф обличчя графічним і виразним можна за допомогою гри темного і світлого відтінків скульптуруючої пудри від Avon. Вона розроблена для візуальної корекції форми обличчя: бронзер наноситься від щоки у напрямку до скроні, уздовж крил носа, на верхню частину лоба. Хайлайтер наноситьcя на випуклы ділянки під бровами, перенісся, центр чола і на вилиці, щоб їх висвітлити.
Усього 2 кроки до ідеального контуру обличчя!

  • 1 крок: затемни і приховай

Нанеси темний відтінок пудри жорстким пензлем трохи нижче вилиці – від щоки у напрямку до скроні. Правильне місце, з якого слід починати наносити засіб, –приблизно два пальці від куточку губ. Проведи темну лінію по обох боках носа і вздовж крил (починаючи від брів). Якщо обличчя видовжене, затемни верхню частину лоба біля лінії росту волосся, а якщо кругле, квадратне або широке, нанеси темний відтінок з боків, як на фото. Виділи зону під підборіддям.

  • 2 крок: висвітли і виділи

Нанеси світлий відтінок на вилиці трохи вище зони, де ти використовувала бронзер. Висвітли перенісся і додай світлих відблисків до центру лоба. Щоб підкреслити брови, нанеси хайлайтер над і під ними. Так само хайлайтером надай губам більшого візуального об’єму: нанеси засіб над верхньою і нижньою лініями контуру губ. Фінальний штрих додай до центру підборіддя. Ретельно розтушуй засіб, щоб рельєф обличчя мав максимально природний вигляд.

Виготовлено в Китаї.