Двосторонній засіб для надання губам розгладження зморщок «Омолодження. Мульти-догляд», 2x5 мл 32307

Код товара: 32307
Есть в наличии
300.00 грн.    169.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i2734784-dvostoronniy-zasib-dlya-nadannya-gubam-rozgladzhennya-zmorschok-omolodzhennya-multi-doglyad-2x5-ml.html
Заказать в 1 клик

З двостороннім засобом для мульти-догляду за губами та шкірою навколо губ не потрібно обирати між розкішшю та результатом!

Новий засіб дозволяє зробити губи об'ємними, пружними і скоротити кількість зморщок. Завдяки формулі з гіалуроновою кислотою, вітамінами А і Е та колагеном губи виглядають більш молодими та красиво окресленими без ін'єкцій, філлерів та хірургічного втручання.

Подвійна формула двостороннього засобу для додання губам об'єму та розгладження зморщок «Омолодження. Мульти-догляд» сприяє візуальному зменшенню тонких рисочок та більш глубоких зморщок навколо губ та додає шкірі губ привабливості.

  • 1. Делікатно додає губам об'єм, зміцнює шкіру губ. Зморшки і складки на губах візуально зменшуються. Шкіра губ виглядає більш молодою та зміцненою. Формула засобу додає губам привабливу пухлість і допомагає підтримувати зволоженість.
  • 2. Сприяє зменшенню глибини вертикальних зморщок, і шкіра навколо губ стає більш гладенькою. Візуально зменшує тонкі зморшки навколо губ.Після 2-х тижнів* використання область шкіри навколо губ виглядає молодше, а контур губ - більш чітким. 87% жінок** відзначили покращення зовнішнього вигляду шкіри навколо губ вже через 1 тиждень використання.

Спосіб застосування: для додання об'єму наносити на губи один раз на день або за необхідності. Для розгладження зморщок наносити двічі на день на шкіру навколо губ. Дочекатись повного вбирання засобу.

Виготовлено в Італії.*на основі результатів дослідження споживчого сприйняття № 05-153 за участю 169 осіб**на основі результатів дослідження споживчого сприйняття № 05-153 за участю 175 осіб