Дезодорант-антиперспірант спрей «Максимальний ефект», 150 мл 39537

Код товара: 39537
Есть в наличии
100.00 грн.    69.99 грн.
   В корзину
http://avon.tatet.ua/i2691848-dezodorant-antiperspirant-sprey-maksimalniy-efekt-150-ml.html
Заказать в 1 клик

Дезодорант запобігає появі неприємного запаху поту до 72 години*, захищає від надмірного потовиділення, залишається ефективним навіть під час фізичних навантаженнях, дає відчуття свіжості і комфорту.

Дезодорант-антиперспірант спрей діє на основі технології Dry Pore (сухі пори). Активні частинки в її складі розсіюються по шкірі і формують захисний бар’єр проти поту. Цей бар’єр допомагає зменшити потовиділення, зберігаючи шкіру сухою, і нейтралізує запах поту, даруючи тобі впевненість.

ЗАСТОСУВАННЯ: Перед використанням добре струснути. Розпилити необхідну кількість засобу на зону під руками, утримуючи флакон на відстані 10- 15 см від шкіри. Використовувати тільки за призначенням.

Застереження при використанні: Вміст балона знаходиться під тиском. Вибухонебезпечно у разі нагрівання. Не допускати нагрівання балона вище 50 С. Не розпилювати поблизу вогню та на розпечені поверхні. Не палити під час використання. Використаний балон не проколювати та не спалювати. Тримати подалі від джерел вогню та тепла, у захищених від прямих сонячних променів та недоступних для дітей місцях. Уникати потрапляння засобу в очі та на подразнену шкіру. Після використаннята закінчення терміну придатності засіб утилізують як побутові відходи. Не містить озоноруйнівних речовин

Виготовлено в Росії/Польщі.